Vartojimo paskola bei su ja atsirandančios kliūtys

    Vartojimo paskola

Vartojimo paskola

Tie, kurie galvoja, jog vartojimo paskola yra lengvai prieinama kiekvienam, smarkiai klysta. Egzistuoja daug faktorių, kuriuos reikia peržvelgti ir tinkamai nusistatyti.

Gaukite paskolą

5 000 €
Paskolos suma 100 € - 5000 €
Palūkanos 15,17 %
Terminas 3 - 36 mėnesiams

Greita informacija

Šios paskolos ypatybės

 • Paskolos iki 5 000 €
 • Terminas: 3 - 36 mėnesiams

Paskolų sąlygos

 • Lietuvos Respublikos pilietis arba nuolatinio leidimo gyventi Lietuvoje
 • Asmeninės sąskaitos viename iš komercinių Lietuvos bankų

Apie kompaniją

„IPF Digital Lietuva“ UAB įsikūrusi Vilnijue, Švitrigailos gatvėje. Jos veiklos sritis: finansai, greitieji kreditai ir paskolos. Įmonė taip pat valdo „Sving“ prekės ženklą. UAB yra viena didžiausių vartojimo finansavimo paslaugų bendrovių Lietuvoje… Daugiau informacijos apie įmonę UAB IPF Digital Lietuva

Pasiskolinti nuo 100 su palūkanomis nuo 15,17 % Gaukite paskolą
3 000 €
Paskolos suma 50 € - 3000 €
Palūkanos 0 %
Terminas 2 - 36 mėn.

Greita informacija

Šios paskolos ypatybės

 • Paskolos iki 3 000 €
 • Terminas: 2 - 36 mėn.

Paskolų sąlygos

 • Esate vyresnis nei 18 metų
 • Esate Lietuvos Respublikos pilietis arba užsienietis, leidimo nuolat gyventi Lietuvos

Apie kompaniją

Daugiau informacijos apie įmonę UAB Moment Credit

Pasiskolinti nuo 50 su palūkanomis nuo 0 % Gaukite paskolą

    Vartojimo paskola

Kalbant visiems suprantamais terminais, vartojimo kreditas ar paskola yra suteikiama tuomet, kai ją pasirašantis žmogus neįkeičia jokio turto, o pačiame dokumente nėra nurodoma kažkokia konkreti paskirtis. Suma įprastai siekia iki 10 tūkstančių eurų, o įsipareigojimo laikotarpis ne ilgesnis negu 5 metai.

Tokią paskolą gali gauti asmenys, kurių visos paskolų įmokos neviršija 40 procentų oficialių pajamų. Tai yra vienas iš Lietuvos banko imperatyvų. Kita vertus, egzistuoja ir kur kas daugiau faktorių, kurie padidina arba sumažina jūsų šansus bei galimybes. Įprastai vertėtų užpildyti paraišką ir ją nusiųsti bendrovei, kuri specializuojasi mokumo įvertinime. Sulaukę atsakymo matysite, ar jūsų rezultatas bus teigiamas, bei kokio dydžio palūkanų galite tikėtis sulaukti.

Nepaisant to, kad Lietuva yra pakankamai nedidelė šalis, joje egzistuoja pakankamai daug bendrovių, teikiančių paskolas. Visas sąrašas davėjų yra internete. Pasak naujausių duomenų, šiuo metu yra registruota 138 bendrovės. Tad logiška, jog daugelis mūsų susiduria su problema norėdami išsirinkti tinkamą kreditorių. Be to, interneto puslapiuose esančios skaičiuoklės yra ne kas kita kaip tik preliminarūs apskaičiavimai. Tiesą sakant, įprastai nuėjus į pokalbį bei aptarus visas detales paaiškėja, jog realus pasiūlymas nuo to, kurį susikūrėte patys, skiriasi kaip diena ir naktis.

Atlikus pirminę apžvalgą vertėtų su jus labiausiai dominančiais kreditoriais susisiekti asmeniškai. Nesvarbu, ar pasirinksite pokalbį telefonu, gyvai, ar parašysite elektroninį laišką. Įprastai atsakymo sulauksite greitai. Pagrindinis viso šio dalyko tikslas yra gauti asmeninį pasiūlymą. Savo laiške ar pokalbyje nurodykite preliminarią savo paskolos sumą bei paskirti, šeimyninę padėti, netto pajamas į rankas, įsipareigojimus, bei trumpai nupasakokite savo kredito istoriją.

Po to, kai sulauksite pasiūlymų, išsirinkite sau labiausiai tinkanti bei suplanuokite laiką, kuomet galėsite nueiti į susitikimą ir aptarti tolimesnes sąlygas.


Vartojimo paskola įvertinimas: 4.5/5 nuo 27 balsai.

Gaukite paskolą

Straipsniai

Operatorius

Paskolų palygintojas Vesusfinansai.lt:
Lemony trade s.r.o.
LemonyApps
Prague, VAT: CZ29043026
Įmonė neteikia jokių finansinių produktų.

Apie puslapį

Vesusfinansai.lt yra paskolų palyginimo tinklapis. Mes veikiame pateikdami tik skaidrią ir išsamią informaciją. Naudodamiesi mūsų paslaugoms, jūs sužinosite, kurią paskolą pasirinkti.

Kontaktinė forma

Turite klausimų? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsim jums atsakyti kaip įmanoma greičiau.

Paskolos su užstatu galimybės - Paskolos iki 150 000 €  Pateikti paraišką kreditui