Vivus - Paskolos iki 5 000 €, kurias nesunkiai gausite pasinaudoję Vivus

Vivus - Paskolos iki 5 000 €, kurias nesunkiai gausite pasinaudoję Vivus

Vivus

 • Paskolos iki 5 000 €
 • Terminas: 3 - 30 mėn.

Gaukite paskolą jau dabar

Vivus Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 100 € - 5 000 €
 • Terminas: 3 - 30 mėn.
 • Amžius: 18 - 70 metų

Vivus skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
100 € 3 mėn. 13.41 € 113.41 €
200 € 3 mėn. 26.79 € 226.79 €
500 € 3 mėn. 66.99 € 566.99 €
Vivus skaičiuoklė

Tipiškas pavyzdys

Bendra vartojimo kredito suma – 300,00 EUR, visa palūkanų suma – 94,44 EUR, administravimo mokestis – 36 EUR, metinė palūkanų norma – 53,84%, sutarties terminas – 12 mėnesių; mėnesinė įmoka – 35,87EUR; bendra kredito gavėjo mokama suma – 430,44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 102,2%. Galima didžiausia metinė palūkanų norma 60%. Galimas paskolos grąžinimo terminas yra nuo 3 iki 48 mėnesių. 2017 m. birželio 1 – 30 dienomis skolinantis bet kokio dydžio paskolą visiems paskolos gavėjams suteikiama net 60 dienų be palūkanų. Pavyzdys: skolinantis 12 mėn. termino paskolą, pirmą įmoką reikia mokėti tik po 3 mėnesių, o 60 dienų palūkanos neskaičiuojamos, bendras paskolos laikotarpis – 14 mėnesių.

Išsami informacija

Vivus.lt greitosios paskolos suteikia galimybę gauti reikiamą pinigų sumą vos prireikus – reikiama suma gali atsirasti Jūsų sąskaitoje vos per 15 min, priklausomai nuo to kokio banko paslaugomis Jūs naudojatės. Be to prisijungę prie sistemos, Jūs galėsite matyti savo asmeninėje paskyroje savo kreditinius įsipareigojimus. Savitarnije greitosios paskolos labai paprastai valdomos. Įmonė suteikia galimybę pasirinkti kredito limitą, palūkanas, mokėjimo terminą pagal individualias mokėjimo galimybes ir jokių papildomų ar paslėptų mokesčių.

Pirmą kartą pasiskolinusieji gali gauti mažesnes palūkanas arba vėliau grąžinti įmokas. Be to Vivus.lt svetainėje yra skaičiuoklė kuria galite pasinaudoti prieš pildydami paraišką, taip Jūs žinosite kiek reikės mokėti kas mėnesį ir kiek užtruksite, kol grąžinsite visą sumą.

FAQ Vivus

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis Vivus.lt? Greita ir paprasta - užpildykite paraišką internetu ir gaukite pinigus į savo sąskaitą per 5-10 minučių. Žemos palūkanų normos, užtikrintas saugumas ir garantuotas patikimumas.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš Vivus.lt? Pasirinkite kredito sumą ir terminą Vivus.lt tinklapyje. Atsakykite į kelis klausimus apie savo finansinę padėtį. Užsiregistruokite ir Jums bus sukurta asmeninė paskyra. Gavę Jūsų paraišką Vivus.lt ją išnagrinės per keletą minučių ir priims sprendimą.
Kokią paskolą aš galiu gauti? Vivus.lt teikia vartojamąsias paskolas - greitąsias paskolas internetu.

Vivus patirtys ir diskusija

Vivus patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Vivus adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


Ar Vivus yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė UAB Credit Service iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Besikreipiantys dėl paskolos Vivus.lt turi būti 18-70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos pilietis, nuolat gyvenantis Lietuvoje.
 • Greitosios paskolos internetu suteikiamos tik mokiems ir atsakingiems klientams, kurie turi nuolatines pajamas.
 • Norint gauti paskolą Vivus.lt Jūs turite turėti Lietuvoje veikiančio banko sąskaitą, el. pašto adresą ir galiojantį telefono numerį.

Paskola nėra skirta:

 • Paskolos neišduodamos asmenims jaunesniems nei 18 metų amžiaus arba vyresniems nei 70 metų.
 • Norintys gauti paskolą negali turėti pradelstų kitų paskolų mokėjimų ir jokiu būdu neturi būti pažeidę skolinių įsipareigojimų.
 • Paskola negali būti suteikta asmenims, kurie neturi nuolatinių pajamų Lietuvos Respublikos teritorijoje.