SMScredit - Paskolos iki 750 €

SMScredit - Paskolos iki 750 €

SMScredit

 • Paskolos iki 750 €
 • Terminas: 14 - 30 dienų

Gaukite paskolą jau dabar

SMScredit Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 50 € - 750 €
 • Terminas: 14 - 30 dienų
 • Amžius: 18 - 70 metų

SMScredit skolos grąžinimų stalas

Paskolos naujiems klientams yra be jokių komisinių mokesčių!

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
50 € 14 dienų. 0.28 € 50.28 €
125 € 14 dienų. 0.70 € 125.70 €
500 € 30 dienų. 36.81 € 536.81 €
SMScredit skaičiuoklė

Tipiškas pavyzdys

Pirmam suteiktam Kreditui iki 300 EUR, palūkanos neskaičiuojamos. Kitiems Kreditams palūkanų apskaičiavimo pavyzdys: bendra vartojimo kredito suma – 100,00 EUR, visa palūkanų suma – 6,16 EUR, administracinis mokestis – 1,20 EUR, metinė palūkanų norma – 74,95%, sutarties terminas – 30 dienų; bendra kredito gavėjo mokama suma – 107,36 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 137,3%.

Išsami informacija

Tiems, kurie skolinasi pirmą kartą, neverta nerimauti- pirmasis kreditas iki 300 eur Jums bus suteiktas be palūkanų. Reikės tik sumokėti administravimo mokestį. Be to pasiėmę vartojimo kreditą Jūs galite matyti, kokios gražinimo sąlygos ir kokia numatyta data. Jūs galite kontroliuoti savo kreditą, pratęsti grąžinimo terminą atsižvelgdami į savo galimybes. Nereikia ieškoti laiduotojų ar įkeisti turimo turto.

SMScredit teikia įvairių pasiūlymų savo klientams ir specialių paslaugų naudojimo nuolaidų. Įmonė siūlo paskolas internetu – kurios padės susimokėti už būstą ar studijas, greituosius kreditus – tai būdas gauti reikiamą pinigų sumą greičiau ir lengviau atsiradus nenumatytoms išlaidoms, greitąsias paskolas – tai nedidelės pinigų sumos paskola atsiradus netikėtoms išlaidoms. Norint gauti

FAQ SMScredit

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis SMScredit? Pirmasis kreditas išduodamas be palūkanų, lengva pratęsti kredito grąžinimo terminą, be to klientas viską gali kontroliuoti savo vartotojo profilyje. Įmonė užtikrina, kad perves pinigus į kliento sąskaitą per 15 minučių (jei klientas turi sąskaitą nurodytuose bankuose).
Kaip aš galiu pasiskolinti iš Paskolos.lt? Norint gauti paskolą SMScredit reikia kredito skaičiuoklėje pasirinkti norimą sumą ir terminą.Užregistruoti SMScredit savo profilį jį patvirtinant su savo turimo banko elektronine bankininkyste. Gavę kliento duomenis darbuotojai per keletą minučių priims sprendimą ir apie tai Jums praneš SMS žinute bei perves pinigus.
Kokią paskolą aš galiu gauti? SMScredit teikia greituosius kreditus, vartojimo kreditus, paskolas internetu.

SMScredit patirtys ir diskusija

SMScredit patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis SMScredit adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"Greitai gaunama paskola, nors kartais ilgiau reikia palaukti norint susisiekti telefonu." (Agnė)
"Yra galimybė gauti paskolą net studentui, svarbiausia neturėti skolų. Puiku." (Jonas)

Ar SMScredit yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė UAB „Credit Service iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Paskolos suteikiamos Lietuvos Respublikos piliečiams nuo 18 iki 70 metų amžiaus.
 • Paskolos gavėjai negali turėti pradelstų paskolų mokėjimų arba pažeistų skolinių įsipareigojimų kitose finansinėse įstaigose.
 • Norint gauti paskolą reikia turėti sąskaitą Lietuvoje veikiančiame banke.

Paskola nėra skirta:

 • Paskolos negali gauti nepilnamečiai ir vyresni nei 70 metų amžiaus. Taip pat nepavyks gauti paskolos jei Jūs nesate Lietuvos Respublikos pilietis.
 • Paskolos suteikimas negalimas asmenims, turintiems pradelstų finansinių įsipareigojimų.
 • Jei klientas neturi banko sąskaitos, nėra galimybės patvirtinti paraišką ir gauti kreditą.