Šeimos kredito unija iki 100 000 €

Šeimos kredito unija iki 100 000 €

Šeimos kredito unija

 • Paskolos iki 100 000 €
 • Terminas: 12 - 60 mėnesiams

Šeimos kredito unija Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 1 000 € - 100 000 €
 • Terminas: 12 - 60 mėnesiams
 • Amžius: 18 + metų

Šeimos kredito unija skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
1 000 € 12 mėn. 234.44 € 1 234.44 €
2 000 € 12 mėn. 349 € 2 349 €
5 000 € 12 mėn. 578.08 € 5 578.08 €

Tipiškas pavyzdys

Pavyzdžiui, jeigu sudaroma 10 000 EUR vartojimo paskolos sutartis 60 mėn. laikotarpiui, tai taikant 8,5 proc. metinę palūkanų normą, sutarties sudarymo mokestį 2 proc., bendra kredito gavėjo mokama suma būtų 12 510 EUR, mėnesio įmoka 208,50 EUR, BVKKMN – 9,66 proc.

Išsami informacija

Unija suteikia galimybę ne tik pasiskolinti, bet ir suteikiama indėlių galimybė. Priimami ir juridiniai asmenys. Pritrūkus lėšų norimo automobilio įsigijimui, medicinos paslaugoms, studijoms, būsto remontui ar kitam pirkiniui- Unija suteikia vartojimo paskolą. Taip pat suteikiamos ilgalaikės paskolos būstui įsigyti ar kitiems didesniems pirkiniams.

Šeimos Kredito Unija nepamiršta ir dirbančiųjų užsienyje -jiems suteikiama galimybė gauti būsto paskolą. Teikiamos paskolos su užstatu, paskolos šeimos verslui, būsto remontui. Čia kiekvienas suras sau geriausią sprendimą.

FAQ Šeimos kredito unija

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis Šeimos Kredito Unija? Paskolą galima grąžinti anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių. Sprendimus dėl paskolos išdavimo priima per 24 valandas. Siūlomas lankstus ir individualius poreikius atitinkantis būsto finansavimo sprendimas. Susidūrus su finansiniais sunkumais, kredito unijos kolektyvas visada ras visiems tinkantį problemos spendimo būdą.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš Šeimos Kredito Unija? Užpildykite užklausą dėl paskolos gavimo internetu, registruokitės konsultacijai pas paskolų vadybininką arba atvykite į kredito Unijos būstinę esančią Ulonų g. Vilniuje. Sulaukus teigiamo sprendimo, atvykite į kredito uniją pasirašyti paskolos sutarties.
Kokią paskolą aš galiu gauti? Teikiamos paskolos būsto remontui, vartojamosios paskolos, būsto paskolos, ilgalaikės paskolos su užstatu. Taip pat galite gauti paskolą automobilio įsigijimui, šeimos verslui arba būsto paskolą dirbantiems užsienyje.

Šeimos kredito unija patirtys ir diskusija

Šeimos kredito unija patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Šeimos kredito unija adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"Nesitikėjau, kad bus taip paprasta. Puikus aptarnavimas, mažos palūkanos ir viskas labai greitai. Ačiū Linai." (Julija)
"Nepasitikėjau kredito unijomis, atrodo, kad jos visos tik bankrutuoja ir išlaidauja, bet ši unija mane nustebino ir padėjo kuriant savo verslą. Ką aš be Jūsų daryčiau. Didelis ačiū." (Olivija)

Ar Šeimos kredito unija yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė Šeimos Kredito Unija iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Paskolą galite gauti jei Jūsų mokamos visų paskolų įmokos per mėnesį neviršija 40 proc. Jūsų oficialiai gaunamų pajamų.
 • Norint gauti paskolą, dabartinėje darbovietėje reikia būti išdirbus ne mažiau nei 4 mėnesius. Svarbu, jog paskolos paraiškos pildymo dieną būtų pasibaigęs Jūsų bandomasis laikotarpis dabartinėje darbovietėje.
 • Šeimos kredito unija teikia paslaugas Vilniuje, Vilniaus ir Trakų rajonuose gyvenantiems, dirbantiems arba besimokantiems asmenims.

Paskola nėra skirta:

 • Paskola negali būti suteikta jei Jūsų finansiniai įsipareigojimai viršija Jūsų oficialias pajamas.
 • Paskola negali būti suteikta asmeniui, kuris nesutiko užpildyti Sutikimo dėl asmens duomenų tvarkymo.
 • Kreditas nebus suteiktas asmenims, kurie negauna jokių oficialių pajamų ir gyvenančių toli nuo Vilniaus ir Trakų rajono.

KOKIĄ SUMĄ NORI PASISKOLINTI? - Paskolos iki 4000 €  Gaukite paskolą