Savy - Paskolos iki 10 000 €

Savy - Paskolos iki 10 000 €

Savy

 • Paskolos iki 10 000 €
 • Terminas: 3 - 60 mėn.

Savy Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 300 € - 10 000 €
 • Terminas: 3 - 60 mėn.
 • Amžius: 18 + metų

Savy skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
300 € 3 mėn. 5.99 € 305.99 €
1 000 € 3 mėn. 19.96 € 1 019.96 €
2 000 € 6 mėn. 73.33 € 2 073.33 €

Tipiškas pavyzdys

Paskolos suma 2 000 €, mėnesio įmoka 94.85 €, terminas 24 mėn., metinė paskolos palūkanų norma nuo 8 %, tarpininkavimo mokestis 210 €, vartojimo kredito suma 1 790 €, visa grąžinama paskolos suma 2 276.51 €, BVKKMN 27.12 %.

Išsami informacija

„Savy“ veikimas pagrįstas technologine platforma, kurioje užsiregistravę paskolų teikėjai ir norintieji pasiskolinti gali vieni kitus lengviau rasti. Lietuvos Banko patvirtintą patikrą praėjusiems vartotojams paskolas gali suteikti platformoje užsiregistravę paskolų davėjai. Įmonė tiesiogiai neatlieka jokių piniginių operacijų, tik atlieka rizikos vertinimą ir moderuoja skolinimosi procesą, kuris vyksta tiesiogiai tarp vartotojų. Pinigai pervedami per „Paysera“ sistemą.

Teikiamos paskolos refinansavimui, namų remontui, automobilio pirkimui, vartojamosios paskolos, paskolos buto ar namo pirkimui bei kreditas nekilnojamojo turto vystymui.

FAQ Savy

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis SAVY? Sistema leidžia fiziniams asmenims skolintis ir skolinti vieni kitiems tiesiogiai, nesinaudojant tradicinių finansinių įstaigų tarpininkavimu. Taip paskolų gavėjai užsitikrina mažesnes palūkanas, o davėjai – didesnę grąžą.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš SAVY? Užsiregistruokite SAVY sistemoje, pasirinkite norimą paskolą, užpildykite informaciją apie save, patvirtinkite savo tapatybę ir sutikimą su sutarties sąlygomis per Paysera. Gausite atsakymą dėl savo mokumo įvertinimo ir sulauksite paskolos finansavimo ir pinigų pervedimo į savo Paysera sąskaitą.
Kokią paskolą aš galiu gauti? Jūs galite gauti paskolą kredito refinansavimui, namų remontui, automobilio įsigyjimui. Taip pat vartojamąją paskolą, kreditą būsto ar namo pirkimui bei kreditą nekilnojamojo turto vystymui.

Savy patirtys ir diskusija

Savy patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Savy adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


Ar Savy yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė UAB Bendras finansavimas iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Paraiškų sąraše atsiduria tik tų asmenų paraiškos, kurie patvirtino savo tapatybę Paysera sistemoje.
 • Asmuo turi gauti tinkamas pajamas – vertinant banko paskolų išrašus nustatoma ar asmuo turi reguliarias ir adekvačias paskolos sumai pajamas.
 • Paskolas gali gauti tik asmenys, paraiškos pateikimo dieną neturintys nei vienos registruotos skolos.

Paskola nėra skirta:

 • Paskolos negali gauti asmuo, kuris nepatvirtino savo asmens tapatybės Paysera sistemoje.
 • Kredito negalės gauti asmnuo gaunantis mažas pajamas.
 • Asmuo, turintys registruotų skolų negalės pretenduoti paskolos gavimui.

KOKIĄ SUMĄ NORI PASISKOLINTI? - Paskolos iki 4000 €  Gaukite paskolą