Saugus kreditas - Paskolos iki 1 000 €

Saugus kreditas - Paskolos iki 1 000 €

Saugus kreditas

 • Paskolos iki 1 000 €
 • Terminas: 14 dienų - 24 mėn.

Saugus kreditas Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 50 € - 1 000 €
 • Terminas: 14 dienų - 24 mėn.
 • Amžius: 18 + metų

Saugus kreditas skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
50 € 14 dienų 1.73 € 51.73 €
100 € 14 dienų 3.41 € 103.41 €
500 € 14 dienų 17.38 € 517.38 €

Tipiškas pavyzdys

Skolinamasi 200 € sutartį sudarant 3 mėn., fiksuotoji metinė palūkanų norma 74,93%, administravimo mokestis 0,04% per dieną , bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 154,19%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 232,69 €. Maksimali metinių palūkanų norma (MPN) - 75 %, o maksimali bendra kainos metinė norma (BVKKMN) - 154,19 proc. Kredito terminas nuo 3 iki 24 mėnesių.

Išsami informacija

Saugus Kreditas yra smulkius kreditus išduodanti įmonė. Jūsų kredito suma prikausys nuo Jūsų atlyginimo ir norimo paskolos laikotarpio. Norint gauti paskolą reikės užsiregistruoti tik vieną kartą ir labai paprastai, o paraiškos pildymas užtrunka tik keletą minučių.

Įmonė siūlo greitus sprendimus jei Jus ištiko bėda ir atsirado netikėtų išlaidų, o paskolą galėsite gauti net neišeidamas iš namų. Taip pat siūlomas greitas ir malonus aptarnavimas bei pagalba, jei atsiradus bėdoms neturėsite galimybės apmokėti paimtos paskolos.

FAQ Saugus kreditas

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis SaugusKreditas? Įmonė siūlo greitus sprendimus visiems asmenims, kuriems iškilo bėda arba atsirado netikėtų išlaidų. SaugusKreditas paskolos paraišką labai lengva užpildyti ir Jūs galite laukti atsakymo neišeidami iš namų. Įmonė ypač vertinama už dėmesį kiekvienam klientui.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš SaugusKreditas? Reikia užsiregistruoti SaugusKreditas internetiniame puslapyje bei savo duomenis patvirtinti pervedant 1 ct apmokėjimą arba mobiliuoju parašu. Užpildžius kredito paraiškos duomenis sulauksite atsakymo apie suteiktą kreditą sms žinute. Savo paskyroje patvirtinę, jog sutinkate gauti kreditą Jūs gausite pinigus į savo sąskaitą per 15 minučių.
Kokią paskolą aš galiu gauti? SaugusKreditas teikia smulkius kreditus atsižvelgdami į Jūsų pajamas ir norimą paskolos laikotarpį.

Saugus kreditas patirtys ir diskusija

Saugus kreditas patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Saugus kreditas adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"Man staigiai prireikė pinigų, visai nedidelės sumos ir niekas iš draugų negalėjo pagelbėti. Gerai, kad aš suradau internete Saugus kreditas. Jie man labai pagelbėjo." (Lina)
"Gerai, kad įmonė atsižvelgia į kiekvieno žmogaus atvejį, nes man iškilo nenumatytų bėdų ir neturėjau galimybių grąžinti kredito, o malonūs vadybininkai greitai rado mums visiems labiausiai tinkantį sprendimą." (Saulius)

Ar Saugus kreditas yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė UAB Saugus kreditas iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Paskolą gali gauti fiziniai asmenys ne jaunesni nei 18 metų amžiaus.
 • Jūs turite nuolat gyventi Lietuvoje ir gauti nuolaitines pajamas.
 • Būtina turėti sąskaitą viename iš Lietuvos bankų, mobilų telefoną ir el. pašto adresą.

Paskola nėra skirta:

 • Paskolos nesuteikiamos asmenims jaunesniems nei 18 metų amžiaus.
 • Jei nesate LR pilietis arba Jūsų asmens dokumento galiojimo terminas yra pasibaigęs.
 • Paskolos negaus asmenys neturintys pastovių pajamų, esantys viešose skolininkų duomenų bazėse.

KOKIĄ SUMĄ NORI PASISKOLINTI? - Paskolos iki 4000 €  Gaukite paskolą