Protinga Paskola - Paskolos iki 10 000 €

Protinga Paskola - Paskolos iki 10 000 €

Protinga Paskola

 • Paskolos iki 10 000 €
 • Terminas: 3 - 60 mėn.

Protinga Paskola Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 300 € - 10 000 €
 • Terminas: 3 - 60 mėn.
 • Amžius: 18 + metų

Protinga Paskola skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
300 € 1 mėn. 9.50 € 309.50 €
1 000 € 1 mėn. 20 € 1 020 €
5 000 € 1 mėn. 80 € 5 080 €

Tipiškas pavyzdys

Pavyzdžiui, jei sudaroma 10 000 EUR paskolos sutartis 60 mėn. terminui, tai taikant 12% fiksuotą metinę palūkanų normą, sutarties sudarymo mokestis 1% ir mėnesinį sutarties administravimo mokestį 5 Eur/mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 13 603,54 Eur, mėnesio įmoka būtų 226,80 Eur, BVKKMN – 14,48%.

Išsami informacija

Tai speciali kredito unijos „Mano unija“ paskolos paraiškų priėmimo sistema. Sistema leidžia elektroninėje platformoje pateikti paskolos gavimo paraiškas lengvai ir paprastai tiesiai iš namų ar darbo. Sistema leidžia gauti atsakymą dėl kredito suteikimo dar tą pačią dieną ir klientui nėra būtina atvykti į kredito unijos būstinę norint viską sužinoti.

Kredito unija skatina protingai apgalvoti savo sprendimą imti paskolą, tinkamai įvertinus savo galimybes ir poreikius. Jos siekis tapti patikimu finansiniu partneriu. Unija teikia paprastąsias paskolas, pateikdama labiausiai kliento poreikius atitinkančius paskolos pasiūlymus.

FAQ Protinga Paskola

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis Protinga Paskola? Ji yra greita – kliento paraišką apdoroja per valandą darbo dienomis, atsakingai įvertindami kliento galimybes gauti paskolą ir klientas būna informuojamas tą pačią dieną. Paprasta - tereikia užpildyti kelių žingsnių paraišką arba paskambinti. Patogu – paraišką užpildysite per 10 minučių, neišeidami iš namų ar biuro. Patikima – kredito unija „Mano unija“ veikia jau daugiau nei 20 metų.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš Protinga Paskola? Pasirinkite norimą paskolos sumą, užpildykite paraiškos duomenis, patvirtinkite savo tapatybę bankiniu 1ct pavedimu ir gaukite norimą paskolą į savo asmeninę sąskaitą.
Kokią paskolą aš galiu gauti? Protinga Paskola teikia tik vienos rūšies paskolas pagal Jūsų poreikius.

Protinga Paskola patirtys ir diskusija

Protinga Paskola patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Protinga Paskola adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"Gerai, kad mes turime unijas, nes bankai kartais parodo duris kai skubiai prireikia pinigų. Didelis ačiū unijos kolektyvui." (Juna)
"Man labai patiko, kad paskolos prašymą galiu užpildyti namuose ir jie man paskambina pranešdami apie savo sprendimą. Viskas paprasta ir aišku." (Algimantas)

Ar Protinga Paskola yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė Kredito unija „Mano Unija“ iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Paskolą gali gauti tik pilnametis.
 • Turite gauti nuolatines oficialias pajamas ir gyventi arba dirbti Vilniuje, Vilniaus ar Trakų rajone.
 • Negalite turėti aktyvių nepadengtų įsipareigojimų kredito ar kitoms bendrovėms.

Paskola nėra skirta:

 • Paskolos negali gauti jaunesnis nei 18 metų pilietis.
 • Kreditas nebus suteiktas jei Jūs gyvenate ir dirbate už Vilniaus, Vilniaus ar Trakų rajono ribų.
 • Jei jau turite aktyvių skolų kitose kredito bendrovėse, Jums nepavyks gauti paskolos.

KOKIĄ SUMĄ NORI PASISKOLINTI? - Paskolos iki 4000 €  Gaukite paskolą