Paskolos - Paskolos iki 100 000 €

Paskolos - Paskolos iki 100 000 €

Paskolos

 • Paskolos iki 100 000 €
 • Terminas: 3 mėn. - 10 metų

Gaukite paskolą jau dabar

Paskolos Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 500 € - 100 000 €
 • Terminas: 3 mėn. - 10 metų
 • Amžius: 18 + metų

Paskolos skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
500 € 3 mėn. 43.75 € 543.75 €
1 000 € 3 mėn. 104.99 € 1 104.99 €
5 000 € 5 mėn. 947.90 € 5 947.90 €
Paskolos skaičiuoklė

Tipiškas pavyzdys

Prieš skolindamiesi susipažinkite su kredito sutarties sąlygomis ir pasikonsultuokite su specialistais. Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 36 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 33,59 %, tai bendra vartojimo kredito suma būtų 950 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1599,84 €, mėnesio įmoka – 44,44 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 45,7%, sutarties sudarymo mokestis – 50 €.

Išsami informacija

Paskolos.lt siūlo savo nuolatiniams ir naujiems klientams net kelių skirtingų tipų paskolas. Tai paskolos su užstatu arba be užstato. Paskolos.lt siūlo vartojamąjį kreditą, skirtą vartojimo išlaidoms ir kitoms einamosioms sąskaitoms padengti.Gauti vartojimo kreditą taip pat paprasta, kaip ir greitąjį kreditą.Įmonė teikia vartojimo kreditus ir greituosius kreditus be užstato. Taip past siūlomas kreditas įkeičiant nekilnojamąjį turtą – hipotekos paskola. O jei Jūs turite tik automobilį, jį taip pat galima įkeisti norint gauti kreditą šioje įmonėje.

Gauti greitąjį kreditą iš Paskolos.lt galima labai paprastai. Tereikia užsiregistruoti elektroninėje sistemoje, prisijungti ir užpildyti paraišką internetu. Paskolos.lt interneto svetainėje Jūs visada rasite sau palankiausią sprendimą. Kiekvieno tipo paskola turi savų privalumų ir trūkumų, todėl siūlome pasikonsultuoti su jų specialistais dėl Jums palankiausio kredito.

FAQ Paskolos

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis Paskolos.lt? Paskolos.lt siūlo net kelių skirtingų tipų paskolas ir gali rasti tinkamą sprendimą visiems esamiems ir būsimiems savo klientams.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš Paskolos.lt? Paraiškos teikimo procesas neužtruks daugiau nei 10 minučių, net jei Jūs dar nesate registruotas Paskolos.lt vartotojas. Galite pasinaudoti interneto svetainėje esančiu kalkuliatoriumi nurodydami norimą paskolos sumą ir grąžinimo terminą bei paspausti mygtuką "Teikti paraišką".
Kokią paskolą aš galiu gauti? Paskolos.lt teikia greituosius kreditus, vartojimo kreditus, paskolas su automobilio arba nekilnojamojo turto įkeitimu arba hipotekinį kreditą.

Paskolos patirtys ir diskusija

Paskolos patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Paskolos adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"Paskolos.lt palengvino mano gyvenimą, nes aš galėjau užstatyti savo turimą turtą ir išspręsti susikaupusias bėdas. Didelis ačiū įmonei." (Jumantas)
"Nusprendžiau pabandyti Paskolos.lt ir nenusivyliau. Jie dar taiko ir visokias akcijas švenčių proga. Nepasigailėsite." (Saulė)

Ar Paskolos yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė UAB Nordecum iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Norint gauti paskolą Paskolos.lt Jūs turite būti užsiregistravęs įmonės internetinėje svetainėje.
 • Būtina turėti pastovių pajamų ( iš privačių arba valstybinių įstaigų).
 • Paskolos gavėjas turi būti ne jaunesnis nei 24 metų amžiaus jei norite vartojamosios paskolos ir paskolos gavėjo amžius turi būti nuo 18 metų jei pageidaujamas kreditas su užstatu. Nuo 20 metų amžiaus išduodami greitieji kreditai.

Paskola nėra skirta:

 • Kredito negali gauti nepilnamečiai asmenys.
 • Norint gauti paskolą būtinos pastovios pajamos.
 • Jei Jūs nesate įkeičiamos transporto priemonės savininkas, Jūs negalėsite gauti kredito.