Paskola23 - Paskolos iki 15 000 €

Paskola23 - Paskolos iki 15 000 €

Paskola23

 • Paskola už automobilį iki 15 000 €
 • Autolizingas iki 12 000 %
 • Paskola be zžstato iki 600 %

Gaukite paskolą jau dabar

Paskola23 Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 500 € - 15 000 €
 • Terminas: 2 - 60 mėn.
 • Amžius: 18 + metų

Paskola23 skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
150 € 2 mėn. 14 € 164 €
300 € 2 mėn. 28 € 328 €
600 € 2 mėn. 56 € 656 €
Paskola23 skaičiuoklė

Tipiškas pavyzdys

Sumą 600 €, terminas 2 mėn., bendra mokėtina palūkanų sum 56 %. Iš vis 656 €.

Išsami informacija

Paskola23 teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir stengiasi išssiskirti iš vartojimo paskolas teikiančių įmonių ir unijų minios, todėl įmonė teikia išskirtines su automobiliais susijusias finansavimo paslaugas. Paskola23 laukiami ir klientai dirbantys su verslo liudijimu, patentais bei užsienyje dirbantys tautiečiai kurie nuolat grįžta į Lietuvą.

Paskola23 teikia autolizingo paslaugas – finansuodami pilną klineto transporto priemonės kainą. Nėra jokių apribojimų pačiam automobiliui, jo amžiui ir t.t. Tai viena lanksčiausiai rizikingumą vertinančių bendrovių Lietuvoje suteikiančių galimybę įsigyti lizinguojamą automobilį iki 100 % jo kainos. Taip pat įmonė suteikia galimybę gauti paskolą užstatant savo automobilį, kuriuo ir toliau galėsite naudotis. Dar viena įmonės siūloma paslauga – paskola be užstato. Tai galimybė gauti paskolą pasirašant vekselį.

FAQ Paskola23

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis Paskola23? Pinigus galėsite gauti tą pačią dieną. Jums suteikta galimybė pasirinkti patogiausią paskolos terminą bei mokėjimo būdą.Paskolą galima grąžinti anksčiau laiko. Įmonės išskirtinumas :saugumas, bendradarbiavimas, lankstumas, greitis, paslaugumas ir patikimumas.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš Paskola23? Paraiškas galima pateikti paskambinus telefonu, užpildžius paraišką internetu arba atvykus į biurą.
Kokią paskolą aš galiu gauti? Paskola23 teikia paskolas už automobilį, autolizingą ir paskolą be užstato. Kaip užstatą priima lengvuosius automobilius, sunkvežimius, komercinį transportą, žemės ūkio techniką ir vandens techniką.

Paskola23 patirtys ir diskusija

Paskola23 patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Paskola23 adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"Man labai reikėjo pinigų ir turėjau tik savo automobilį, paskola23 man labai pagelbėjo. Greitai ir pačiu laiku." (Aurimas)
"Jūsų teikiamos paslaugos išgelbėjo mane nuo didelių bėdų. Malonus aptarnavimas. Būtinai rekomenduosiu ir savo draugams.Ačiū." (Jovarė)

Ar Paskola23 yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė UAB Vitedis ir KO iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Paskola suteikiama pilnamečiams asmenims.
 • Paskola23 lanksčiau vertina klientus ir vertina Jūsų paraišką net jei nėra Jūsų pajamų Sodros duomenų bazėje. Įdarbinimas nėra vienintelis leidžiamas pajamų šaltinis.
 • Net jei Jūsų kredito istorija nėra gera, įmonė peržiūrės visą informaciją ir spręs apie Jūsų galimybes individualiai.

Paskola nėra skirta:

 • Kreditas nesuteikiamas nepilnamečiams.
 • Paskola negali būti suteikta asmenins kurie neturi jokių oficialių pajamų.
 • Paskolą už automobilį gali gauti tik transporto priemonės savininkas.