Mokilizingas - Paskolos iki 10 000 €

Mokilizingas - Paskolos iki 10 000 €

Mokilizingas

 • Paskolos iki 10 000 €
 • Terminas: 3 - 60 mėn.

Gaukite paskolą jau dabar

Mokilizingas Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 50 € - 10 000 €
 • Terminas: 3 - 60 mėn.
 • Amžius: 20 - 65 metų

Mokilizingas skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
50 € 3 mėn. 1.30 € 51.30 €
350 € 3 mėn. 9.04 € 359.04 €
600 € 6 mėn. 29.40 € 629.40 €
Mokilizingas skaičiuoklė

Tipiškas pavyzdys

Pavyzdžiui, skolinantis 2000 €, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 6,50 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,50 %, BVKKMN – 18,64 %, bendra mokėtina suma – 2378,1 €, mėnesio įmoka – 99,09 €.

Išsami informacija

Mokilizingas yra pirkimo išsimokėtinai ir vartojimo paskolų bendrovė turinti savo kredito kortelę, kurios pagalba taip pat galima valdyti savo asmeninius finansus. Jei svajojate apie naują kompiuterį, dviratį, baldus, kitus daiktus – Jums padės pirkimas lizingu. Savo pirkinį galėsite gauti iškart, o mokėti už jį reikės mažomis dalimis pagal pasirinktą įmokų grafiką. Mokilizingas tuo pačiu ir apdraudžia lizingu nupirktas prekes.

Mokilizingas taip pat siūlo paskolas Jūsų nenumatytoms išlaidoms padengti.Galima rinktis labiausiai tinkantį paskolos tipą. Įmonė siūlo vartojamąsias paskolas, kurias Jūs išleisite savo nuožiūra. Dar vienas puikus pasiūlymas – paskola automobiliui už ypač geras sąlygas. O norintiems atnaujinti namus, galima gauti paskolą būsto remontui. Suremontuoti būstą galėsite neatidėliodami, o sumą išsimokėti dalimis.

FAQ Mokilizingas

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis mokilizingas? Įmonė turi labai didelę daugiametę patirtį ir pradėjo savo veiklą kaip banko dukterinė įmonė. Įmonė turi labai platų verslo partnerių ratą visoje Lietuvoje.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš mokilizingas? Patogiausias ir greičiausias būdas sudaryti paskolos sutartį, užsisakyti mokilizingo kortelę, - prisijungti prie Savitarnos. Sudaryti lizingo sutartį galima mokilizingo partnerių pardavimo vietose ir el. parduotuvėse.
Kokią paskolą aš galiu gauti? Mokilizingas teikia vartojimo, paskolos automobilio pirkimui ir paskolos būsto remontui kreditus. Taip pat Jūs galite gauti kredito kortelę arba pirkti prekes su lizingu.

Mokilizingas patirtys ir diskusija

Mokilizingas patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Mokilizingas adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"Galėjau įsigyti norimą telefoną net neišėjusi iš parduotuvės. Viskas greita ir paprasta su mokilizingas." (Rasa)
"Mokilizingas yra vienas patikimiausių lizingo bendrovių Lietuvoje. Juk tai buvęs Snoras. Niekada nenuvylė." (Valdas)

Ar Mokilizingas yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė UAB Mokilizingas iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Mokilizingas paskolą gali gauti tik asmenys sulaukę 20 metų ir turintys Lietuvos Respublikos pilietybę.
 • Norintys gauti paskolą turi turėti gerą kredito istoriją.
 • Besiskolinantys turi turėti pakankamai pajamų padengti paskolą bei sugebėti vykdyti kasmėnesinius namų ūkio finansinius įsipareigojimus.

Paskola nėra skirta:

 • Paskolos negali būti išduodamos asmenims jaunesniems nei 20 metų amžiaus.
 • Mokilizingas nesuteiks paskolos asmenims gaunantiems nepakankamas pajamas.
 • Paskola nebus suteikta jei turėsite įsiskolinimų kitoms įstaigoms.