Mogo - Paskolos iki 10 000 €

Mogo - Paskolos iki 10 000 €

Mogo

 • Paskolos iki 10 000 €
 • Terminas: 2 - 72 mėn.

Mogo Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 500 € - 10 000 €
 • Terminas: 2 - 72 mėn.
 • Amžius: 18 + metų

Mogo skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
500 € 2 mėn. 22.92 € 522.92 €
800 € 2 mėn. 36.66 € 836.66 €
1 000 € 2 mėn. 45.82 € 1 045.82 €

Tipiškas pavyzdys

Mogo LT siūlo lizingo bei atgalinio lizingo paslaugas. Nepriklausomai nuo mūsų siūlomo produkto galite rinktis laikotarpį nuo 2 iki 72 mėnesių. Priklausomai nuo finansavimo sumos, laikotarpio bei norimo įsigyti automobilio gali keistis ir finansavimo salygos. Maksimali bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) - 66,08%. Standartinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos (BVKKMN) apskaičiavimo pavyzdys: skolinantis 2000 Eur ir sutartį sudarant 36 mėnesiams, kas mėnesį mokama 107,98 Eur, sutarties mokestis – 0 Eur, metinė palūkanų norma – 49,80 %, BVKKMN – 62,89 %, bendra sumokama suma – 3887,28 Eur.

Išsami informacija

Mogo.lt specializuojasi automobilio užstatymo paskolose, autolizinge, todėl jie gali tinkamai įvertinti kliento automobilio būklę ir vertę. Reikalingas pradinis įnašas bei yra galimybė pasiskolinti gan didelę pinigų sumą bei pasirinkti tinkamiausią sutarties terminą, net geresnį nei siūlo lizingo bendrovės.

Mogo.lt teikia vartojimo paskolas, autolizingą, paskolą už automobilį, auto nuomą. Teikiamas finansavimas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Finansuojami lengvieji automobiliai, motociklai, krovininis ir komercinis transportas.

FAQ Mogo

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis Mogo.lt? Įmonė žino, koks gyvybiškai svarbus yra automobilis kiekvienam jų klientui, todėl teikia finansavimą tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Finansuoja nuo lengvųjų automobilių iki sunkiojo krovininio transporto. Klientas finansavimo metu gali pilnai naudotis savo transportu. Taip pat gauti pinigus iš Mogo.lt paprasta ir naudinga.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš Mogo.lt? Mogo.lt turi skyrių visoje Lietuvoje, o paskolos paraišką Jūs galite užpildyti internetu, paskambinę telefonu arba atvykę į vieną iš jų arba jų partnerių kliento aptarnavimo skyrių.
Kokią paskolą aš galiu gauti? Jūs galite gauti vartojimo paskolą, autolizingą, paskolą už automobilį arba auto nuomą.

Mogo patirtys ir diskusija

Mogo patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Mogo adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"Mogo.lt tai puikus būdas, kai reikia įsigyti automobilį, bet pritrūksta pinigų." (Vincas)
"Ačiū įmonei, kuri padėjo įgyvendinti mano svajonę ir aš galiu dabar važinėti miesto gatvėmis su savo nauja, nors ir mažyte miesto mašinėle. Pati būčiau taupiusi daugelį metų." (Orinta)

Ar Mogo yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė UAB Mogo LT iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Norint gauti finansavimą automobilis turi būti registruotas kliento vardu.
 • Automobilis turi turėti galiojančią techninės apžiūros rezultatų ataskaitą.
 • Privalomas TPVCA automobilio draudimas.

Paskola nėra skirta:

 • Nėra galimybės finansuoti Jūsų automobilį jei esate jį įsigyjęs išperkamosios nuomos būdu, nebent likęs nedidelis laiko tarpas.
 • Negausite finansavimo jei automobilis neturi galiojančių TA ir TPVCA draudimo.
 • Nėra galimybės gauti paskolą jei esate nepilnametis.

KOKIĄ SUMĄ NORI PASISKOLINTI? - Paskolos iki 4000 €  Gaukite paskolą