ManoPaskola - Paskolos iki 10 000 €

ManoPaskola - Paskolos iki 10 000 €

ManoPaskola

 • Paskolos iki 10 000 €
 • Terminas: 3 - 60 mėn.

ManoPaskola Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 500 € - 10 000 €
 • Terminas: 3 - 60 mėn.
 • Amžius: 18 + metų

ManoPaskola skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
500 € 3 mėn. 22.51 € 522.51 €
1 000 € 3 mėn. 30.05 € 1 030.05 €
2 000 € 3 mėn. 45.07 € 2 045.07 €

Tipiškas pavyzdys

KKMN – Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma gali siekti 38,55 %. Pvz. jei sudaroma 10 000 € paskolos sutartis 60 mėn. terminui su 9 % fiksuota metine palūkanų norma, sutarties mokestis 1 % ir mėnesinis sutarties administravimo mokestis 5 €/mėn., bendra gavėjo mokama suma būtų 12 856,06 €, įmoka būtų 212,8 €/mėn. BVKKMN – 11,11 %.

Išsami informacija

Tai kredito unijos „Mano unija“ vartojimo paskolų paraiškų priėmimo sistema, kuri buvo sukurta siekiant užtikrinti profesionalų aptarnavimą bei greitesnį sprendimų priėmimą. Elektroninis paraiškų priėmimo būdas leidžia greičiau įvertinti kliento finansinę būklę ir pateikti paskolos pasiūlymą.

ManoPaskola teikiamos gana protingos protingos kredito palūkanos. Galimos didesnės paskolų sumos, imant paskolą automobiliui unija neatsižvelgia į jo pagaminimo metus.

FAQ ManoPaskola

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis ManoPaskola? Galimos didesnės paskolų sumos, o palūkanos nėra didelės.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš ManoPaskola? Įmonės interneto svetainėje paskolų skaičiuoklėje nustatykite paskolos tipą, terminą ir sumą, bei patvirtinkite. Užpildykite paraišką bei kontaktinę informaciją. Perveskite 0.01 Eur į manopaskola.lt banko sąskaitą ir laukite patvirtinimo.
Kokią paskolą aš galiu gauti? ManoPaskola teikia vartojimo paskolas, paskolų refinansavimą, paskolą automobiliui arba būsto remontui bei paskolą studijoms.

ManoPaskola patirtys ir diskusija

ManoPaskola patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis ManoPaskola adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"Man patiko, jog tai kredito unija ir manau, palyginus su bobutės paskola ir greituoju kreditu bent žinome iš ko skolinamės. Reikia pabandyti." (Kęstutis)
"Nesitikėjau, kad viskas taip paprasta kredito unijose, ypač dirbančiam studentui. Galėjau toliau studijuoti ir mokytis. Ačiū jums iš visos širdies." (Paulius)

Ar ManoPaskola yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė Mano Unija iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Paskolos teikiamos asmenims ne jaunesniems nei 21 metų amžiaus.
 • Paskolos gavėjo mėnesio pajamos negali būti mažesnės nei 230 eur.
 • Kredito gavėjas turi turėti tinkamą kredito istoriją ir gauti pastovias pajamas.

Paskola nėra skirta:

 • Jūs negalėsite gauti paskolos, jei esate jaunesnis nei 21 metų amžiaus.
 • Jei Jūsų mėnesio pajamos mažesnės nei nustatytos kredito unijoje, deja, Jūs taip pat negalėsite pretenduoti į paskolos gavimą.
 • Nebus finansuojami asmenys turintys blogą kredito istoriją arba negaunantys pastovių pajamų.

KOKIĄ SUMĄ NORI PASISKOLINTI? - Paskolos iki 4000 €  Gaukite paskolą