Hipocredit - Paskolos iki 150 000 €

Hipocredit - Paskolos iki 150 000 €

Hipocredit

 • Paskolos iki 150 000 €
 • Terminas: 3 mėn. - 20 metų

Gaukite paskolą jau dabar

Hipocredit Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 1 000 € - 150 000 €
 • Terminas: 3 mėn. - 20 metų
 • Amžius: 20 + metų

Hipocredit skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
1 000 € 3 mėn. 20 € 1 020 €
5 000 € 3 mėn. 100 € 5 100 €
10 000 € 6 mėn. 350 € 10 350 €
Hipocredit skaičiuoklė

Tipiškas pavyzdys

Kredito suma 1 000 €, terminas 6 mėn., MPN 12 %, BKKMN 15 %,mėnesio įmoka 172 €, viso 1 038 €.

Išsami informacija

Tai greituosius kreditus teikianti įmonė, kuri kiekvienam asmeniui gali pateikti individualų pasiūlymą, kuris atitiks jo poreikius. Paskolos suteikiami kriterijai yra labai paprasti, o paskolos pasiūlymas pateikiamas per valandą. Klientui nereikės ilgai laukti, o tai ypač svarbu kai Jums skubiai reikia pinigų.

Hipocredit teikia kreditus su nekilnojamojo turto įkeitimu, siekiant įsigyti būstą, pagerinti gyvenimo sąlygas, refinansuoti turimas paskolas, įsigyti naują transporto priemonę ar padėti nuosavą verslą. Taip pat teikiamos paskolos verslui, refinansavimui, būsto remontui, automobiliui.

FAQ Hipocredit

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis Hipocredit? Paskolos suteikimo kriterijai yra paprasti ir paskolos pasiūlymas pateikiamas valandos bėgyje.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš Hipocredit? Užpildote kredito paraišką Hipocredit puslapyje, atsiunčiate norimo įkeisti nekilnojamojo turto Registrų centrų išrašą ir nuotraukas, ir per kelias valandas sulauksite pasiūlymo. Gavus nekilnojamojo turto įvertinimą, mes kartu su Jumis vykstame pas notarą pasirašyti kredito bei hipotekos sutartis, kurias užregistravus registrų centre Jūs gausite pinigus į savo asmeninę banko sąskaitą. Dažniausiai tai užtrunka 1-4 darbo dienas po paraiškos pateikimo.
Kokią paskolą aš galiu gauti? Hipocredit teikia kreditus su nekilnojamojo turto įkeitimu, siekiant įsigyti būstą, pagerinti gyvenimo sąlygas, refinansuoti turimas paskolas, įsigyti naują transporto priemonę ar padėti nuosavą verslą.

Hipocredit patirtys ir diskusija

Hipocredit patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Hipocredit adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"Turėjau problemų su paskolomis kitose kredito bendrovėse ir nebežinojau kaip jas išspręsti, bet man rekomendavo Hipocredit – aš galėjau užstatyti savo nekilnojamąjį turtą užmiestyje ir taip atsikratyti skubos, norint išsimokėti visas šias milžiniškas palūkanas kitoms bendrovėms. Ačiū Jums labai." (Karina)
"Įmonė turėjo laikinų finansinių sunkumų, bet mums pavyko juos išspręsti užstačius savo nekilnojamąjį turtą ir gavus gyvybiškai reikalingų lėšų mūsų veiklai. Tai buvo geriausias mūsų sprendimas." (Petras)

Ar Hipocredit yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė UAB Hipotekiniai kreditai iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Norint gauti paskolą Jūs turite būti LR pilietis ar gyventi Lietuvoje bent 20 metų.
 • Jei norite gauti paskolą su užstatu, Jūs turite turėti nekilnojamojo turto nuosavybės teisę Lietuvoje.
 • Paskolą gali gauti tiek fizinis, tiek juridinis asmuo.

Paskola nėra skirta:

 • Negalėsite gauti kredito, jeigu nei vienas iš šeimos narių šiuo metu nedirba.
 • Kreditas nebus suteiktas jei Jūs nesate LR pilietis arba gyvenate Lietuvos teritorijoje trumpiau nei 20 metų.
 • Negalėsite užstatyti nekilnojamojo turto, jei jis nėra užregistruotas kaip Jūsų nuosavybė.