FinBee platforma leidžia skolintis iki 10 000 € iš kitų žmonių

FinBee platforma leidžia skolintis iki 10 000 € iš kitų žmonių

FinBee

 • Paskolos iki 10 000 €
 • Terminas: 12 - 60 mėn.

Gaukite paskolą jau dabar

FinBee Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 300 € - 10 000 €
 • Terminas: 12 - 60 mėn.
 • Amžius: 18 + metų

FinBee skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
300 € 12 mėn. 15.72 € 315.72 €
400 € 12 mėn. 20.96 € 420.96 €
1 000 € 12 mėn. 52.40 € 1 052.40 €
FinBee skaičiuoklė

Tipiškas pavyzdys

Pavyzdžiui, skolinantis 1000 EUR, sutartį sudarant 5 metų terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 10 proc., vienkartinis kredito istorijos tikrinimas – 5.00 EUR, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 7.50%, mėnesinis administravimo mokestis – 0.25 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 18.18 proc., eilinės mėnesio įmokos suma – 22.77 EUR/mėn., Jums pervedama paskolos suma – 920.00 EUR, visa grąžinama paskolos suma – 1366.20 EUR. Galimas paskolos terminas nuo 12 iki 60 mėn. Maksimali BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 43.70%. Konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo mokumą, todėl siūlomos sąlygos gali skirtis nuo pateikiamų pavyzdyje.

Išsami informacija

Jei Jums reikia paskolos refinansavimo, pinigų automobilio įsigijimui arba būsto remontui arba susidūrėte su bėdomis ir reikalingas kreditinės kortelės refinansavimas – FinBee Jums pasiruošusi padėti. Taip pat Jums padės finansuodama Jūsų verslą jei vykdote veiklą pagal patentą arba užsiimate individualia veikla. Jums visada padės su trumpalaikėmis paskolomis arba ilgalaikėmis paskolomis iki 5 metų laikotarpio.

FinBee yra pirmas draugiškas būdas skolintis, dėl to paskolos yra pigios. Patyrę įmonės specialistai su Jumis susisieks dėl asmeninių paskolos sąlygų ir viską Jums paaiškins telefonu. Refinansavus turimas paskolas su FinBee Jūsų mokamos mėnesinės įmokos sumažės. Su kiekvienu paskolos gavėju sutartis visada pasirašomos gyvai ir tai yra vienintelė platforma Lietuvoje, kurioje galima skolintis verslui.

FAQ FinBee

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis FinBee paskolą? Mažos palūkanų normos, galite pasiskolinti iki 10 000eur ir kiekvienas klientas mums pats svarbiausias.
Kaip pasiskolinti? Pasirinkite paskolos sąlygas ( reikiamą paskolos sumą), pateikite paraišką internetu. Patyrę FinBee specialistai įvertins Jūsų paraišką ir susisieks su Jumis telefonu aptarti asmeninių paskolos sąlygų.
Kokią paskolą aš galiu gauti? FinBee teikia paskolas refinansavimui, automobilio įsigyjimui, kreditinės kortelės refinansavimui, verslo poreikių finansavimui, kitų poreikių įgyvendinimui bei trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas.

FinBee patirtys ir diskusija

FinBee patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis FinBee adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"FinBee paslaugomis naudojausi tik kartą, bet likau labai patenkinta. Palūkanos yra įkandamos, žmogiškos. Malonus aptarnavimas su palankiomis individualiomis sąlygomis." (Jurga)
"Jie siūlo inovatyvų skolinimosi būdą ir taiko ne tokias aukštas palūkanas su ilgesniu grąžinimo terminu.Man labai patiko!" (Morta)

Ar FinBee yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė UAB Finansų bitė iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Norėdami gauti paskolą FinBee Jūs turite būti vyresnis nei 18 metų amžiaus.
 • Norint gauti paskolą Jūsų pagrindinės pajamos neturėtų būti susijusios su pašalpomis.
 • FinBee specialistai vertindami Jūsų paraišką turės apskaičiuoti kiek Jums lieka tvarių namų ūkio pajamų apskaičiavus visus Jūsų turimus kreditus.

Paskola nėra skirta:

 • Paskolą gali gauti tik vyresnis nei 18 metų amžiaus.
 • Paskolos negalės gauti asmenys, kurių pagrindinės gaunamos pajamos susijusios su pašalpomis.
 • Įmonė negalės Jums pagelbėti, jei apskaičiavus visus Jūsų turimus finansinius įsipareigojimus ir prašomo kredito sumą lieka nepakankamai lėšų Jūsų namų ūkio kasmėnesinėms išlaidoms.