Euroecredit Refinansavimas iki 5 000 %

Euroecredit Refinansavimas iki 5 000 %

Euroecredit Refinansavimas

 • Refinansavimas iki 5 000 €
 • Terminas: 6 - 48 mėn.

Gaukite paskolą jau dabar

Euroecredit Refinansavimas Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 500 € - 5 000 €
 • Terminas: 6 - 48 mėn.
 • Amžius: 18 + metų

Euroecredit Refinansavimas skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
500 € 6 mėn. 37.06 € 537.06 €
1 000 € 6 mėn. 74.12 € 1 074.12 €
2 000 € 6 mėn. 148.3 € 2 148.3 €
Euroecredit Refinansavimas skaičiuoklė

Tipiškas pavyzdys

Skolinamasi 3 000.00 EUR sutartį sudarant 24 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma - 25.30%. Refinansavimo paskolos mėnesinė įmoka yra 160.11 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 3842.64 EUR, 24 mėn. palūkanos - 842.64 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN arba MKGN) – 28.51%.

Išsami informacija

Eurocredit kreditai pasitarnauja į finansinę dilemą patekusiems žmonėms. Jų kreditą galima gauti per 15-20 minučių, o užsiregistruoti ir pateikti paraišką galima bet kuriuo paros metu. Taip pat Eurocredit svetainėje Jūs rasite skaičiuoklę, kurios pagalba sužinosite kokia būtų mėnesio įmoka pasiskolinus Jūsų pageidaujamą sumą konkrečiam laikotarpiui. Siūlomas platus skolinamų sumų intervalas ir plačios grąžinimo laikotarpio ribos.

Eurocredit siūlo vartojamąsias paskolas bei paskolų refinansavimą – taip suteikdami Jums galimybę ženkliai sumažinti savo turimus įsipareigojimus. Jų teikiamų paskolų palūkanos yra vienos mažiausių rinkoje, suteikiama galimybė pratęsti paskolos grąžinimo terminą arba pakeisti į grąžinimą dalimis. Užtikrinamas klientų konfidencialumas, visa informacija apie paskolą siunčiama tik el.paštu. Klientui netekus darbo, su juo asmeniškai derinamos palankesnės paskolos grąžinimo sąlygos.

FAQ Euroecredit Refinansavimas

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis Eurocredit? Eurocredit siūlomų paskolų palūkanos yra vienos mažiausių rinkoje. Paskolą galite gauti per 15-20min. Pirmasis suteikiamas kreditas gali būti nemokamas, o esamiems klientams dar didesnės nuolaidos palūkanoms.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš Eurocredit? Užsiregistruokite Eurocredit sistemoje, esančioje įmonės interneto puslapyje. Pasirinkite kredito sumą bei terminą bei patvirtinkite savo pasirinkimą. Darbuotojai darbo valandomis peržiūrės Jūsų paraišką ir kaip galima greičiau pateiks atsakymą.
Kokią paskolą aš galiu gauti? Eurocredit teikia vartojamąsias paskolas be užstato ir refinansavimą.

Euroecredit Refinansavimas patirtys ir diskusija

Euroecredit Refinansavimas patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Euroecredit Refinansavimas adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"Įmonė atsakingai žiūri į teikiamas paskolas, į mus- klientus. Nėra jokių paslėptų administracinių mokesčių." (Jonas)
"Mane sužavėjo jų greitas aptarnavimas ir taikoms nuolaidos pastoviems klientams.Puiku." (Marytė)

Ar Euroecredit Refinansavimas yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė UAB LSV Intergroup iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Kreditai suteikiami Lietuvos Respublikos piliečiams arba turintiems teisę nuolat gyventi Lietuvoje. Nuo 18 iki 75 metų amžiaus.
 • Paskola suteikiama asmenims , kurie oficialiai gauna pajamas (nemažiau kaip 4 mėnesius), kurios yra nesusijusios su pašalpomis. Ir neturintiems pradelstų finansinių įsipareigojimų.
 • Eurocredit suteikiamos paskolos asmenims, kurių mėnesiniai įsipareigojimai neviršija 40 procentų jų gaunamų pastovių pajamų.

Paskola nėra skirta:

 • Paskolos nesuteikiamos asmenims su pradelstais finansiniais įsipareigojimais arba neturintiems pastovių pajamų.
 • Jūsų kreditingumo istorija neatitinka kredito gavėjo statuso.
 • Esate nepilnametis arba vyresnis nei 75 metų amžiaus.