Pasinaudokite Ecocredit galimybe refinansuoti skolas iki 5 000 €

Pasinaudokite Ecocredit galimybe refinansuoti skolas iki 5 000 €

Ecocredit

 • Paskolos iki 2 000 €
 • Terminas: 61 - 720 dienų

Gaukite paskolą jau dabar

Ecocredit Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 100 € - 2 000 €
 • Terminas: 61 - 720 dienų
 • Amžius: 18 - 70 metų

Ecocredit skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
100 € 61 dienų 9.46 € 109.46 €
200 € 61 dienų 18.94 € 218.94 €
600 € 61 dienų 56.72 € 656.72 €
Ecocredit skaičiuoklė

Tipiškas pavyzdys

Bendra vartojimo suma, kai suteikiamas kreditas – 300,00 EUR, palūkanų suma – 28,40 EUR, metinė palūkanų norma – 74,96 %, sutarties terminas, kai kreditas 61 diena, bendra, kredito gavėjo mokama suma – 328,40 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 114,55%.

Išsami informacija

Ecocredit teikia finansinę pagalbą ištikus bėdai. Įmonė teikia sąskaitų finansavimą įmonėms – faktoringą taip palengvindama finansinę naštą bendrovėms, kurioms reikia apyvartinių lėšų čia ir dabar.Taip pat siūlomas kredito refinansavimas – senų paskolų ar įsipareigojimų apmokėjimas naujomis, palankesnėmis sąlygomis. Be to Ecocredit teikia greitą ir pigų kreditą internetu be užstato, mažomis palūkanomis ir su lanksčiomis grąžinimo sąlygomis. Teikiami ir vartojimo kreditai internetu su patraukliomis kredito sąlygomis, sutartį galima pasirašyti internetu arba atvykus į įmonės būstinę, nereikia įkeisti turto, viskas greita, saugu bei konfidencialu.

Įmonė taip pat siūlo akcijas, tokias kaip refinansavimo akcija palūkanoms. Be to grąžinti gautą kreditą galima Jums patogiausiu būdu naudojantis Ecocredit savitarnos sistema. Įmonė taip pat priima pervedimus iš Lietuvos Dpaudos, pašto, loterijos „Perlas“ ir „PayPost“ terminalų, prekybos centro „Maxima“ kasų. Klientui suteikiama galimybė grąžinti paskolą anksčiau laiko

FAQ Ecocredit

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis Ecocredit? Ecocredit stengiasi suteikti kreditus geriausiomis sąlygomis. Be to, tai yra lanksti įmonė, todėl suteikiama galimybė grąžinti kreditą anksčiau laiko, taip sutaupant savo lėšas.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš Ecocredit? Kreditai suteikiami tik užsiregistravus Ecocredit sistemoje. Registracijos metu Jūs turėsite pervesti 0,29 ct registracijos mokestį. Pabaigus registraciją ir prisijungus prie sistemos Jūs galėsite užpildytos norimos paskolos prašymą.
Kokią paskolą aš galiu gauti? Ecocredit siūlo platų paslaugų spektrą nuo faktoringo paslaugos, kredito refinansavimo, kredito internetu, greitųjų kreditų iki vartojimo kreditų.

Ecocredit patirtys ir diskusija

Ecocredit patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Ecocredit adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


Ar Ecocredit yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė UAB Sostinės kreditai iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Kreditą gali gauti asmenys nuo 18 iki 70 metų amžiaus, LR piliečiai su galiojančiu asmens dokumentu.
 • Paskolos suteikiamos tik oficialias pajamas gaunantiems asmenims.
 • Norintis gauti paskolą neturi turėti nemokumą liudijančios įsiskolinimų istorijos.

Paskola nėra skirta:

 • Kreditas nesuteikiamas nepilnamečiams ir vyresniems nei 70 metų amžiaus asmenims.
 • Kreditai suteikiami tik asmenims gaunantiems pastovias pajamas.
 • Įmonė negalės suteikti Jums kredito jei esate pradelsę mokėjimus kitose kredito įstaigose.