Creditstar - Paskolos iki 3 000 €

Creditstar - Paskolos iki 3 000 €

Creditstar

 • Paskolos iki 3 000 €
 • Terminas: 3 - 36 mėnesiai

Creditstar Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 50 € - 3 000 €
 • Terminas: 3 - 36 mėnesiai
 • Amžius: 18 + metų

Creditstar skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
50 € 3 mėn. 1.81 € 51.81 €
500 € 3 mėn. 18.01 € 518.01 €
600 € 12 mėn. 956.98 € 356.98 €

Tipiškas pavyzdys

Pavyzdžiui, jei skolinamasi 600 € ir sutartis sudaroma 12 mėnesių, metinė palūkanų norma – 75.00%, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 156.01%, mėnesio imoka – 79,76 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 956,98 Eur. Skolinantis kitokią nei 600 € suma arba pasirinkus kitoki nei 12 mėn. sutarties terminą – nurodyti dydžiai gali skirtis.

Išsami informacija

Creditstar teikia finansinę vartojimo kredito paslaugą asmeninės kredito sąskaitos pagalba, tarsi tai būtų Jūsų virtuali kredito kortelė. Tokiu būdu padedama Jums išspręsti netikėtas atsiradusias situacijas. Sąskaita registruojama nemokamai ir kai Jums prireiks papildomų lėšų – galėsite pateikti paraišką dėl kredito sąskaitos naudojimo. Mokėti turėsite tik už panaudotą sumą ir ne daugiau. Taip pat suteikiama galimybė pasinaudoti kredito įmokos termino atidėjimu arba termino pailginimu. Suteikiama galimybė mokėti įmokas prieš terminą žemesne kredito kaina.

Creditstar lanksti paslauga suteikia galimybę klientams kontroliuoti savo pinigus, net kai jų pritrūksta, bet įmonė leidžia naudotis kredito sąskaita tik tuo atveju, jei yra tikra, jog klientas sugebės apmokėti suteiktą kreditą. Atsakingas skolinimasis yra vienas iš pagrindinių Creditstar veiklos raktinių žodžių. Jie taip pat padeda spręsti klientų mokumo problemas.

FAQ Creditstar

Klausimas Atsakymas
Kam aš galiu panaudoti kredito sąskaitą? Kredito sąskaitą naudinga naudoti perkant prekes, apmokant sveikatos draudimą, keliones, su Jūsų pomėgiais susijusias išlaidas bei netikėtas išlaidas.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš Creditstar? Nemokamai užregistruojate savo sąskaitą, o prireikus papildomų lėšų, tiesiog pateikiate paraišką dėl kredito sąskaitos naudojimo nurodydami panaudojimo sumą ir laikotarpį.
Kodėl verta rinktis Creditstar paskolą? Creditstar yra "Creditstar Group" tarptautinio kredito internetu produktų teikėjo narys su ilgamete patirtimi ypač atsakingai žiūrintis į atsakingą skolinimąsi.

Creditstar patirtys ir diskusija

Creditstar patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Creditstar adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"Puikus kreditorius. Rekomenduoju." (Marius)
"Teko pasinaudoti jų paslaugomis. Man juos rekomendavo draugai, kurie sėkmingai pasiėmė paskolą be jokių problemų. Greiti ir kokybiški. Esu labai patenkintas!." (Valdas)

Ar Creditstar yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė UAB Creditstar Lithuania iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Norėdami gauti paskolą Creditstar Jūs turite būti ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus ir Lietuvos Respublikos pilietis.
 • Creditstar paskolos gavėjas turi gauti "Sodros" pastovias pajamas arba mokamas nuolatines išmokas (atlyginimas, pensija, pašalpa ir pan.) daugiau nei 4 mėn.
 • Norint gauti paskolą būtina turėti sąskaitą viename iš šių Swedbank, SEB, Luminor/DNB, Luminor/Nordea bankų, o taip pat turėti mobilų telefoną ir el. paštą.

Paskola nėra skirta:

 • Paskolos negali gauti asmenys jaunesni nei 18 metų amžiaus bei neturintys Lietuvos Respublikos pilietybės.
 • Creditstar paskola negali būti suteikta jei Jūs gavote nuolatines pajamas arba išmokas trumpesniu nei 4 mėnesiu laikotarpiu.
 • Jūs negalėsite užsiregistruoti, kol neturėsite sąskaitos viename iš šių bankų :Swedbank, SEB, Luminor/DNB, Luminor/Nordea. Taip pat būtina turėti mobilų telefoną ir el. paštą.

Paskolos su užstatu galimybės - Paskolos iki 150 000 €  Pateikti paraišką kreditui