Credit24 leidžia greitai gauti iki 5 000 €

Credit24 leidžia greitai gauti iki 5 000 €

Credit24

 • Paskolos iki 5 000 €
 • Terminas: 3 - 36 mėnesiams

Gaukite paskolą jau dabar

Credit24 Atsiliepimas

Greita peržiūra

 • Suma: 100 € - 5 000 €
 • Terminas: 3 - 36 mėnesiams
 • Amžius: 19 - 75 metų

Credit24 skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
100 € 3 mėn. 15.17 € 115.17 €
100 € 6 mėn. 22.61 € 122.61 €
200 € 6 mėn. 45.25 € 245.25 €
Credit24 skaičiuoklė

Tipiškas pavyzdys

Pasiskolinus 500€ 36 mėnesiams, metinė palūkanų norma sudarys 49%, mėnesinė įmoka 26,71€, iš viso sumokėsite 961,08€. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma sudarys 63%. Asmeninių paskolų pasiūlymai gali skirtis.

Išsami informacija

Credit24 teikia greitąsias paskolas, kurios yra patogios ir orientuotos į daugelio vartotojų poreikius. Siūlomos lanksčios paskolų grąžinimo sąlygos ir greitas pinigų pervedimas. Suteikiama galimybė apmokėti pirmąsias paskolos įmokas praėjus net 3 mėnesiams po pinigų gavimo, o šeimos paskolos suteikiamos dar geresnėmis sąlygomis.

Įmonė taip pat suteikia galimybę atidėti paskolos grąžinimą vienam mėnesiui. Jums tereikės sumokėti palūkanas už einamojo mėnesio įmoką. Jei susidursite su finansiniais sunkumais, darbuotojai Jums visada pagelbės ir pasiūlys geriausią problemos sprendimą susidariusioje situacijoje.

FAQ Credit24

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis Credit24? Credit24 yra patikimas partneris tvarkant kasdieninius savo finansus, jei klientas turi nuolatines pajamas bei laiku vykdo finansinius įsipareigojimus – įmonė greitai ir neatidėliotinai suteiks tokiam klientui kreditą.Prisijungę prie savitarnos galėsite lengvai valdyti savo paskolą.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš Credit24? Paskolos paraišką patogiausia pateikti internetu – Jūs gausite atsakymą ir pinigus keliolikos minučių bėgyje. Taip pat kreditą galima gauti „PayPost“ skyriuose arba prekybos centrų MAXIMA XX ir XXX informacijoje.
Kokią paskolą aš galiu gauti? Credit24 teikia greitąsias paskolas verslui internetu, kreditų - paskolų refinansavimą bei greitąsias paskolas internetu.

Credit24 patirtys ir diskusija

Credit24 patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Credit24 adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"Galiu tik gerai atsiliepti apie šią įmonę, esu paėmusi pas juos kreditą, palūkanos mažos palyginus su kitais kreditais ir malonus aptarnaujantis personalas." (Marytė)
"Pagalvojau, kodėl gi ne ši bendrovė, kai man iškilo bėda ir prireikė pinigų. Svarbu vykdyti sąlygas, o procentai nesvarbu, kai pavyksta išspręsti savo bėdas." (Liucija)

Ar Credit24 yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė UAB IPF Digital Lietuva iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

 • Paskolą gali gauti LR pilietis arba turintis nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje.
 • Jūs turite turėti asmeninę sąskaitą viename iš komercinių Lietuvos bankų.
 • Jūs galite turėti įsipareigojimų kitose kredito įstaigose, tačiau negalima turėti viešai registruotų skolų.

Paskola nėra skirta:

 • Negalėsite gauti paskolos jei nesate LR pilietis arba neturite nuolatinio leidimo gyventi Lietuvoje.
 • Neturite asmeninės sąskaitos viename iš komercinių Lietuvos bankų.
 • Jūsų įsipareigojimai kitoms kredito įmonėms per dideli arba turite viešai registruotų skolų.