Bobutės paskola jums suteiks iki 5 000 € vos per 15 minučių

Bobutės paskola jums suteiks iki 5 000 € vos per 15 minučių

Bobutės paskola

  • Paskolos iki 5 000 €
  • Terminas: 3 - 48 mėnesiai

Gaukite paskolą jau dabar

Bobutės paskola Atsiliepimas

Greita peržiūra

  • Suma: 50 € - 5 000 €
  • Terminas: 3 - 48 mėnesiai
  • Amžius: 18 - 65 metų

Bobutės paskola skolos grąžinimų stalas

Suma Terminas Bendra mokėtina palūkanų sum Viso grąžintina suma
50 € 3 mėn. 7.51 € 57.51 €
100 € 3 mėn. 14.99 € 114.99 €
500 € 6 mėn. 137.38 € 637.38 €
Bobutės paskola skaičiuoklė

Tipiškas pavyzdys

Pavyzdžiui, skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06 €, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis - 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49 €.

Išsami informacija

Bobutės paskola savo klientams suteikia paskolas geriausiomis sąlygomis. Skolinantis mažesnę sumą trumpam laikotarpiui – gaunate pigesnę paskolą. Jei nevėluojate laiku sumokėti mėnesinių įmokių, galite skolintis ne kartą, o trečią kartą besiskolinantiems klientams Bobutės paskola siūlo išskirtinį lojalumo planą. Su juo Jums bus suteiktos palankiausios sąlygos ir mažiausios kainos. Be to yra galimybė paskolą grąžinti anksčiau laiko, tokiu būdu sutaupant – reikės mokėti mažesnes palūkanas.

Bobutės paskola siūlo paskolas internetu – be užstato, mažomis palūkanomis ir lanksčiomis grąžinimo sąlygomis. Jie taip pat gali suteikti greitąsias paskolas taip užtikrindami Jums lengvą būdą įsigyti norimą prekę ar paslaugą iškart, kai tik Jums jos reikia. Savo klientams Bobutės paskola taip pat suteikia refinansavimo paskolą su galimybe sujungti iki 10 kreditų. Tik keliolika minučių ir paskola jau Jūsų sąskaitoje.

FAQ Bobutės paskola

Klausimas Atsakymas
Kodėl verta rinktis Bobutės paskola kreditą? Bobutės paskola suteikia paskolas ypač geromis sąlygomis - jokio užstato, pinigai gaunami tą pačią dieną. Taikomi akcijų kodai ir nuolaidos naujiems ir esamiems klientams.
Kaip aš galiu pasiskolinti iš Bobutės paskola? Jums reikia užsiregistruoti svetainėje Bobutespaskola.lt ir pateikti paskolos prašymą. Registracijos metu taip pat reikia pervesti 1 centą iš savo asmeninės sąskaitos - į ją vėliau atkeliaus Jūsų paskola. Viskas užtruks tik kelias minutes ir Jūsų prašymas bus išnagrinėtas nedelsiant.
Kokią paskolą aš galiu gauti? Bobutės paskola teikia greitas ir pigias paskolas internetu, be užstato, mažomis palūkanomis ir lanksčiomis grąžinimo sąlygomis. Taip pat suteikiama galimybė refinansuoti jau turimus kreditus bei gauti papildomą paskolą.

Bobutės paskola patirtys ir diskusija

Bobutės paskola patirtys

Pasidalinkite savo patirtimis Bobutės paskola adresu info@vesusfinansai.lt ir mes jas anonimiškai paskelbsime savo diskusijose.


"Puikus aptarnavimas, pats geriausias mano gautas pasiūlymas refinansavimui." (Aurimas)
"Greitas ir paslaugas klientų aptarnavimas ir puikios nuolaidos, kuriomis aš naudingai pasinaudojau. Rekomenduoju." (Olia)

Ar Bobutės paskola yra apgaulė?

Ne. Produktas yra visiškai geras ir nereikia jaudintis dėl paslėptų dalykų. Įmonė BnP Finance, AB iš tikrųjų teikia šias paskolas.

Paskola yra skirta:

  • Bobutės paskola paskolą gali gauti LR piliečiai su galiojančiu asmens dokumentu ( turintys pasą arba asmens tapatybės kortelę) ir esantys nuo 18 iki 65 metų amžiaus. Norint gauti kreditą būtina oficialiai dirbti pagal darbo sutartį Lietuvoje bent 4 mėnesius. Besikreipiantys dėl paskolos negali turėti pradelstų įsiskolinimų kitiems kreditoriams ir jų turimų finansinių įsipareigojimų įmokos negali viršyti 40% mėn. gaunamų pajamų.

Paskola nėra skirta:

  • Bobutės paskola nesuteikia kreditų nedirbantiems asmenims, bei užsienyje dirbantiems asmenims. Paskolos negali gauti jaunesni nei 18 metų arba vyresni nei 65 metų amžiaus asmenys. Kreditas nėra suteikiamas asmenism turintiems pradelstų finansinių įsipareigojimų kitose kredito bendrovėse.