Šiai dienai finansų rinkoje yra sukurta daugybė finansinių produktų. Tai įvairios paslaugos, konsultacijos ar paskolos. Pasimesti jų gausybėje yra labai paprasta, tad prieš naudojantis kuria nors iš jų, pirmiausiai vertėtų pasidomėti plačiau.

Populiariausios paskolos

Lengviausias būdas kaip tai padaryti yra internetinė paieška. Internete galima rasti ne tik išsamią informaciją apie siūlomas paslaugas, tačiau ir realias klientų patirtis bei atsiliepimus apie jas teikiančias bendroves. Žinoma, visuomet galite kreiptir tiesiogiai į finansines paslaugas teikiančią bendrovę ir išsiaiškinti visą dominančią informaciją apie jų teikiamas paslaugas. Toliau apžvelgsime kelias populiariausias paskolų rūšis.

Greitasis kreditas. Toks kreditas yra ypač populiarus tarp asmenų, kuriems nedidelės sumos pinigų reikalingos labai skubiai. Jis pravartus kuomet pritrūkstate pinigų iki atlyginimo ar kitų pajamų gavimo. Didelis privalumas yra tas, jog jie dažnai suteikiami net asmenims su prasta kredito istorija, įsiskolinusiems ar laikinai neturintiems darbo.

Paskola automobiliui. Ši paskola yra skirta konkrečiai įsigyti automobiliui. Tai kur kas paprastesnis būdas įsigyti automobilį, nei pavyzdžiui jį pirkti su lizingo bendrovės pagalba. Perkant automobilį pasinaudojus paskola, jūs neprivalėsite jo drausti kasko draudimu, o automobilio savininkas būsite jūs pats, tad pats automobilio įsigijimo laikas ir dokumentų tvarkymas atsieis kur kas mažiau laiko. Taip pat turėdami nuosavą automobilį, galite gauti ir kitą siūlomą paskolą – paskolą už automobilį. Kredito bendrovėję įkeitę savo automobilį, gausite reikiamą sumą pinigų, o vos tik grąžinsite skolą automobilio įkeitimas bus panaikintas. 

Finansinis lizingas. Ši paskola skirta konkrečiam daiktui įsigyti. Jei jums buityje yra būtinas vienas ar kitas daiktas, jūs galite dalimis už jį išmokėti per iš anksto nustatytą terminą. Taip pat šiais laikais lizingu galima įsigyti labai daug ir įvairių daiktų bei paslaugų, pradedant nuo poilsinių kelionių ir baigiant stomatologo paslaugomis.

Taigi, galite daugiau nebesijaudinti dėl nepakankamo pinigų kiekio sąskaitoje, kadangi vos tik jų pritrūkus, galite atsakingai išsirinkti labiausiai tinkamą iš didelės paskolų pasiūlos.

Hodnocení kategorie 4.5
Populiariausios paskolos: 4.2/5 nuo 28 balsai

Gaukite paskolą

Patikimos paskolos

2000
Paskolos suma 100 € - 2000 €
Palūkanos 74,96 %
Terminas 61 - 720 dienų
2000
Paskolos suma 100 € - 2000 €
Palūkanos 36,51 %
Terminas 2 - 24 mėn.
10000
Paskolos suma 50 € - 10000 €
Palūkanos 16,5 %
Terminas 3 - 60 mėn.
10000
Paskolos suma 300 € - 10000 €
Palūkanos 14,29 %
Terminas 3 - 60 mėn.