Nepaisant to, kad bitkoinų kainoms pašokus i viršų jos tokiu pat greičiu pradėjo mažėti, daugelis kriptovaliutų entuziastų ir toliau išlieka pozityvūs dėl ateities. Tiesa, pastaruoju metu naujienų apie šią atsiskaitymo priemonę žiniasklaidoje sumažėjo, bet tai nereiškia, jog kriptovaliutų populiarumas mažėja.

Kas yra kriptovaliutos?

Tie, kurie yra susidomėję virtualiomis valiutomis bet neturi apie jas žinių pirmiausia turėtų išsiaiškinti, kas tai per dalykas. Trumpai tariant, tai yra skaitmeninė atsiskaitymo priemonė, kuria galima atsiskaityti tam tikrose vietose. Tiesa, centrinis bankas nėra atsakingas už šią valiutą.

Vis daugiau prekių ar paslaugų priima kripto kaip būdą atsiskaityti. Tiesa, daugiausia to galite atlikti internete. Kita vertus, jau galima rasti ir restoranų bei maisto parduotuvių kuriose nebereikia tikrų pinigų.

Bitkoinas be jokios abejonės yra viso šio dalyko pradininkas. Po to, kai jis tapo populiarus, atsirado daugybė skirtingų valiutų, kurių pagrindinis tikslas yra užtikrinti anonimiškumą keičiantis paslaugomis ar prekėmis tarp interneto vartotojų. Decentralizacija yra viena patraukliausių priežasčių, dėl kurių tiek daug žmonių tiki ir investuoja į kriptovaliutas.

Kadangi egzistuoja tiek daug skirtingų kriptovaliutų, galimybių investuoti ir iš to praturtėti yra pakankamai nemažai. Tiesa, žinoti apie visus pokyčius rinkoje yra praktiškai neįmanoma. Todėl svarbu žinoti šaltinius, kuriais galima remtis. Tokie puslapiai kaip https://www.coinario.com yra pats puikiausias pasirinkimas tiems, kurie nori rasti visą svarbiausią informaciją vienoje vietoje.

Ko reikėtų pasisaugoti?

Vienas iš didžiausių minusų, susijusių su kriptovaliutomis, yra potencialūs pavojai. Jeigu planuojate investuoti tam tikrą kapitalą, turėtumėte žinoti ir apie juos. Žemiau rasite pačias populiariausias priežastis, dėl kurių žmonės nelinkę sukišti savo pinigų.

  • Pinigų praradimas. Viskas vyksta virtualiose keityklose. Įprastai, jų veikla nėra griežtai reguliuojama. Egzistuoja tikimybė, jog galite netekti savo investicijų. O tikimybė viską susigrąžinti taip pat menka. Derėtų nemaišyti šių keityklų su bankais, kurie veikia pagal visai kitus principus.
  • Vertės kritimas. Bitkoinas yra pats geriausias pavyzdys, kodėl dalis žmonių prarado viltį. Kai vieno bitkoino kaina staigia pakilo iki 20 tūkstančių dolerių, ne visi ryžosi parduoti savo turimą valiutą, o laukė dar didesnės kainos. Viskas baigėsi liūdnai. Dabar bitkoin vertė yra apie 8 tūkstančius dolerių, o nuo tokių šuolių nėra apsaugota nei viena virtuali valiuta.

Be aukščiau išvardintų priežasčių egzistuoja ir atsiskaitymas dėl nusikalstamų veikų bei mokestinės prievolės. Tiesa, su šiomis problemomis susiduria tik maža dalis.

Viską apibendrinant, kriptovaliutos turi savų pliusų ir minusų. Kaip viskas rutuliosis ateityje pasakyti sunku. Kita vertus, bitkoinas gali būti tas raktas, kuris atvers kelią kitoms valiutoms. Visai kaip MySpace atvėrė kelią Facebook, Twitter, ar Instagram.

Hodnocení kategorie 4.5
Kas yra kriptovaliutos?: 4.2/5 nuo 7 balsai

Gaukite paskolą