Greitųjų paskolų tendencijos Lietuvoje 2019-aisiais

Greitųjų paskolų internetines platformas pirmiausia pasiūlė ne bankai, o įmonės, kurios veikia kaip tarpininkai, paimdamos mokestį už tai, kad suderina skolintojų ir skolinančiųjų poreikius atitinkančias paslaugas ir siūlo daugelį paskolų tiekėjų, kuriuos klientas gali palyginti. Tokiu būdu nauji paskolų tiekėjai, t. y., įmonės, kurios neturi kliento indėlių, tapo rimtu konkurentu bankams.

Kas svarbu prieš pasirašant bet kokią paskolos sutartį?

Vyriausybė siekia neleisti kilti maisto ir paslaugų kainoms

Dėl prastų oro sąlygų ūkininkai prognozuoja kur kas prastesnį grūdų derlių. Tad nereikėtų nustebti, kad parduotuvių vitrinose išvysime didesnes kainas. Kadangi yra didelė tikimybė, jog vieni svarbiausių maisto produktų taps brangesni, Vyriausybė ieško sprendimų, kaip sustabdyti maisto bei paslaugų kainų augimą. Pasak Ministro Sauliaus Skvernelio, kontrolę atliekančios institucijos turėtų sekti rinka labai atidžiai.

Teigiamas Lietuvos valstybes kredito reitingas

Nesenai pasirodė pranešimas iš Finansų ministerijos, kuriame teigiama, jog Lietuvos Respublikos ilgalaikis kreditas iš stabilaus tapo teigiamu. Tyrimą atliko tarptautinė "Fitch Ratings" agentūra, kuri specializuojasi fiskalinėje valstybių politikoje.

Lietuvos bankas imasi priemonių kovai su nelegalias finansines paslaugas teikiančiomis įmonėmis

Po to kai paaiškėjo, jog interneto puslapyje www.globalfxm.com teikiamos paslaugos yra nelegalios, Lietuvos bankas nusprendė šį adresą blokuoti. Pranešime spaudai taip pat pažymėta, jog egzistuoja ir daugiau panašių puslapių. Kadangi Lietuvos gyventojai patiria nuostolius, būtina užkirsti kelią tokiems sandoriams.

Valstybės pagalba jaunoms šeimoms įsigyjant pirmąjį nuosavą būstą

Siekdama gerinti demografinę padėti Lietuvoje, Vyriausybė nusprendė pritarti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektui, kuriuo siekiama skatinti jaunas šeimas įsigyti būstą regionuose. Imant paskolą bus subsidijuojama dalis sumos. Procentas priklausys nuo to, kiek šeima augina vaikų.

Kas yra kriptovaliutos?

Nepaisant to, kad bitkoinų kainoms pašokus i viršų jos tokiu pat greičiu pradėjo mažėti, daugelis kriptovaliutų entuziastų ir toliau išlieka pozityvūs dėl ateities. Tiesa, pastaruoju metu naujienų apie šią atsiskaitymo priemonę žiniasklaidoje sumažėjo, bet tai nereiškia, jog kriptovaliutų populiarumas mažėja.

Populiariausios paskolos

Šiai dienai finansų rinkoje yra sukurta daugybė finansinių produktų. Tai įvairios paslaugos, konsultacijos ar paskolos. Pasimesti jų gausybėje yra labai paprasta, tad prieš naudojantis kuria nors iš jų, pirmiausiai vertėtų pasidomėti plačiau.

Siekite savo svajonių

Ar kada nors sumąstėte, jog kol jūs apie savo svajones tik galvojate, kiti jas ir įgyvendina. Gyvenimo tempas yra labai greitas, o sugebėti su juo suspėti gali būti labai sunku. Kiekvieną kartą taupydami tam tikram tikslui, dažniausiai savo santaupas esame priversti išleiste ne ten, kur galbūt norėtume. Kartais konkrečioje situacijoje reikia pabūti spontanišku, ir ištarti sau taip. Galbūt jau senai svajojate ištrūkti iš kasdienybės, ir nors trumpam pailsėti, aplankyti užsienio šalį, o galbūt išvykti ir atrasti save iš naujo ar pastiprinti sveikatą.