Ar ilgalaikės paskolos yra pats optimaliausias variantas?

    Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos

Kalbant apie pinigų pasiskolinimą, ilgalaikės paskolos yra vienas iš optimaliausių variantų. Jeigu esate tikri dėl savo kreditingumo, tuomet gauti šią paskolą bus vieni juokai.

Gaukite paskolą

600 €
Paskolos suma 100 € - 600 €
Palūkanos 0 %
Terminas 15 - 60 dienų

Greita informacija

Šios paskolos ypatybės

 • Paskolos iki 600 €
 • Terminas: 15 - 60 dienų

Paskolų sąlygos

 • Lietuvos Respublikos pilietis.
 • Ne jaunesnis kaip 21 (dvidešimt vienerių) metų
 • Neturi nepadengtų skolų
 • Dirbantis fizinis asmuo
 • Turintis tvarkingą mokėjimų istoriją

Apie kompaniją

Daugiau informacijos apie įmonę UAB EGROUP EU

Pasiskolinti nuo 100 su palūkanomis nuo 0 % Gaukite paskolą
5 000 €
Paskolos suma 100 € - 5000 €
Palūkanos 15,17 %
Terminas 3 - 36 mėnesiams

Greita informacija

Šios paskolos ypatybės

 • Paskolos iki 5 000 €
 • Terminas: 3 - 36 mėnesiams

Paskolų sąlygos

 • Lietuvos Respublikos pilietis arba nuolatinio leidimo gyventi Lietuvoje
 • Asmeninės sąskaitos viename iš komercinių Lietuvos bankų

Apie kompaniją

Daugiau informacijos apie įmonę Provident Polska S.A.

Pasiskolinti nuo 100 su palūkanomis nuo 15,17 % Gaukite paskolą

    Ilgalaikės paskolos

Prieš keletą metų Lietuvos Respublikoje įsigaliojo nauji įstatymai, kuriais siekiama sumažinti gyventojų neapgalvotus veiksmus, kuomet jie skolinasi pinigus. Po pakeitimų žmonės per vieną mėnesį negalės imti paskolos, kuri yra didesnė negu 40 procentų jų mėnesinių pajamų. Dalis žmonių šiais pakeitimais pasipiktino. Nors įstatymas jau galioja kurį laiką, kreditoriai vis tiek privalo tikrinti informaciją ir užtikrinti, jog klientas yra iš tikro mokus, bei turi nuolatines pajamas. Tiesa, verta paminėti jog egzistuoja ir viena išlygą. Žmonės, kurie dažnai susiduria su bankais ir moka jiems iki 60 procentų savo pajamų gali tikėtis gauti kur kas didesnę paskolą. Šios teisės normos buvo įdiegtos skiriant didžiausią dėmesį ilgalaikėms paskoloms. Savaime suprantama, kad trumpalaikės paskolos taip pat neišvengė pokyčių. Kaip ir minėjome, pagrindinis viso to tikslas yra užtikrinti, kad Lietuvos gyventojai taptų finansiškai atsakingi, o pačios bendrovės, teikiančios kredito paslaugas, rodytų pavyzdį savo skaidrumu ir drausme.

Ilgalaikės paskolos yra dviejų tipų. Pirmasis iš jų – būsto paskolos. Tai be jokios abejonės yra viena populiariausių paskolos formų. Vis daugiau jaunų šeimų siekia įsigyti savo butą ar namą, o asmeninių pajamų tokiems tikslams įgyvendinti paprasčiausiai nepakanka. Antrasis tipas – verslo paskolos. Tikriausiai dauguma galvoja, jog tokios paskolos yra skirtos tik juridiniams asmenims. Realybė yra kiek kitokia. Net ir fiziniai asmenys, kurie nori plėtoti savo verslą, gali pretenduoti ją gauti. Vartojimo kreditai bei paskola su užstatu taip pat yra laikomos ilgalaikėmis. Tiesa, ne visada. Priklauso nuo to, apie kokio dydžio pinigų sumą yra kalbama.

Ilgalaikės paskolos turi kur kas daugiau pranašumų. Pirmiausia, vartotojas turi galimybę dirbti su ilgu grąžinimo terminu bei kur kas didesne suma. Teigiama kredito istorija taip pat suteiks daugiau pranašumo. Galite tikėtis palankesnių sąlygų. Visų šių, bei dar kelių dalykų turėtų pakakti tiems, kurie vis dar dvejoja, kokią paskolą reikėtų rinktis.


Ilgalaikės paskolos įvertinimas: 4.5/5 nuo 21 balsai.

Gaukite paskolą

Straipsniai

Operatorius

Paskolų palygintojas Vesusfinansai.lt:
Lemony trade s.r.o.
LemonyApps
Prague, VAT: CZ29043026
Įmonė neteikia jokių finansinių produktų.

Apie puslapį

Vesusfinansai.lt yra paskolų palyginimo tinklapis. Mes veikiame pateikdami tik skaidrią ir išsamią informaciją. Naudodamiesi mūsų paslaugoms, jūs sužinosite, kurią paskolą pasirinkti.

Kontaktinė forma

Turite klausimų? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsim jums atsakyti kaip įmanoma greičiau.

Paskolos su užstatu galimybės - Paskolos iki 150 000 €  Pateikti paraišką kreditui